İletişim ve Sipariş Hattı
0 (332) 236 36 61
bilgi@konyagulmutfagi.com
Konya Yerinde Tabldot Yemek Üretimi

Gül Mutfağı, Konya'da personel yemeğinde kaliteli ve uygun fiyata yemek üretimi yapmaktadır. Taşıma yemek servisi, yerinde yemek üretimi, tabldot yemek servisi hizmetleri vermektedir ve Konya tabldot yemek fiyatları açısından da uygundur.

Yerinde tabldot yemek üretimi

Gül Mutfağı, birçok firmanın bu ihtiyacını beklentilerini karşılayan bir anlayışla karşılamaktadır. Yemek pişirme işlemini, talepler doğrultusunda, şirketler bünyesinde gerçekleştirmektedir. İlk olarak yemek üretimi yapılacak yeri inceleyerek ve eksiklerini belirleyerek işe koyulan Gül Mutfağı, gerekli olan tüm eksikleri, en kısa sürede gidererek, firmalara eşsiz lezzetli ve güvenilir yemekler sunmaktadır. Gül Mutfağı kuracağı mutfağı, çalışacak elemanları ve hizmet şeklini, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre özenle temin etmektedir. İstek ve şikayetlere anında müdahale edebilecek seçkin kadrosuyla çözüm odaklı çalışmaktadır. Güvenli gıda üretiminin tüm gereklerini, aynı özenle, yerinde üretilen hizmet noktalarında da devam ettirmekte ve gerekli olan hijyen standartlarının sürekliliğini sağlamaktadır. Günlük 4 çeşit, 5 çeşit, 6 çeşit hatta 7 çeşit yemek sunulmaktadır.

Konya'da yemek denince ilk akla gelen firma olmak için siz değerli müşterilerimize en iyisini, en lezzetlisini sunuyoruz. Konya tabldot yemek fiyatları, lezzeti düşünüldüğünde çok uygundur.

Tasarım ve Teknoloji :
X KAPAT
Sipariş Ver - Teklif İste